sobota, 14 września 2013

ECCO WALKATHON 2013

Aby tradycji stało się zadość i w tym roku 14 września wzięliśmy udział w największym charytatywnym spacerze świata ECCO WALKATHON. Pokonaliśmy trasę 6 km…
ECCO WALKATHON to nie tylko mile spędzony czas wśród znajomych w atmosferze bliskości, ale również, a może przede wszystkim możliwość niesienia pomocy potrzebującym… Każdy przebyty przez nas kilometr to 4 zł na konto wybranej organizacji charytatywnej. W tym roku można było wesprzeć następujące projekty:


-   pomoc dzieciom chorym na mukowiscydozę, którymi opiekuję się Fundacja TVN „Nie jesteś sam” ;
- zakup specjalistycznego sprzętu do intensywnej terapii noworodków dla Oddziału Neonatologii warszawskiego Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus wspieranego przez Fundację Radia Zet.

Ponadto każde dziecko, które wzięło udział w charytatywnym spacerze dodatkowo wspomogło projekt budowy zimowego domu dla pingwinów z warszawskiego ZOO.

W tym roku ponad 15 000 uczestników wychodziło 518 230 PLN dotacji, które ECCO przekaże na cele charytatywne. Cieszymy się, że i my mogliśmy dołożyć swoją małą cegiełkę na rzecz wspólnego dobra i już teraz zapraszamy wszystkich za rok na wyjątkową bo 10-stą, jubileuszową edycję ECCO Walkathon Poland!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz