sobota, 15 września 2012

ECCO WALKATHON 2012Ponieważ bardzo lubimy długie spacery to 15.09.2012 r. razem już po raz drugi, a moja Pani już po raz 6, wzięliśmy udział w największym charytatywnym spacerze świata ECCO WALKATHON. W Polsce była to już ósma edycja tej wyjątkowej akcji, a na świecie trzynasta. Niesamowita jest atmosfera jedności i wspólnoty w szczytnym celu. W tym roku przeszliśmy 6 km (w ubiegłym 10 km) po wytyczonej trasie…

Trasy ECCO WALKATHON 2012 r.
Źródło:  http://www.ecco.com/pl-PL/Events/Walkathon


Każdy przebyty przez nas kilometr to 4 zł na konto wybranej organizacji charytatywnej. Uczestnicy mogli wesprzeć projekty realizowane przez trzy organizacje charytatywne:
 - Fundację TVN „Nie jesteś sam” pomoc dzieciom z Mózgowym porażeniem dziecięcym
 - Fundację RADIA ZET – zakup niezbędnej aparatury ratującej życie dzieci w Klinice Kardiologii Instytutu  Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi
 - Warszawski Ogród Zoologiczny – budowę pastwiska dla hipopotamów, które spodziewają się potomstwa
Nam najbliższa była idea pomocy dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym (Mpdz). Cieszymy się, że miło spędzając czas w gronie znajomych mogliśmy realizować przesłanie ECCO WALKATHONU: Spacerując pomagamy!
Zdaniem organizatorów tegoroczny ECCO WALKATHON zgromadził ponad 18 766 tysięcy osób, które wspólnie wychodziły ponad 601 092 tysięcy złotych. 


ECCO 2012 r.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz